O nas

O nas

Zakład krawiecko-hafciarski DESEŃ zapewnia szeroki zakres profesjonalnych usług, jego działalność opiera się na kikunastoletnim doświadczeniu głównej krawcowej, która hobbistycznie realizowała profejkty na swojej rodziny i znajomych. Fakt ten świadczy o tym, że szycie jest dla nas pasją, którą pragniemy się z Państwem podzielić.

Zajmujemy się szyciem odzieży damskiej i męskiej. Realizujemy gotowe projekty naszych klientów, a także za pomocą rad naszej stylistki - stwarzamy nowe, indywidualne kreacje. W naszej ofercie znajdują się stroje wizytowe, sukienki, suknie wieczorowe, spódnice, spodnie, bluzki, płaszcze, żakiety, ''komplety mama & córka'', suknie ślubne, stroje komunijne, sukienki do chrztu, szatki do chrztu z datą i imieniem, stroje ludowe, firany, zasłony. Jesteśmy w stanie wykonać wszelkie usługi krawieckie, począwszy od drobnych poprawek, aż po całkowite przeróbki krawieckie.


Gwarantujemy Państwu uszycie sukienek na każdą okazję, począwszy od stroju codziennego aż po suknie ślubne. Oferowane przez nas szycie na miarę ma na celu dostosowanie się do sylwetek naszych klientów i ich indywidualnych preferencji. Realizujemy gotowe projekty, a a także za pomocą rad naszej stylistki - stwarzamy nowe, indywidualne kreacje. Odzwierciedlają do zdjęcia produktów zamieszczonych na naszej stronie. Część z nich to realizacje gotowych projektów naszych klientek, część zaś jest stworzona przez nas samych.

Stosujemy się do wszelkich wskazówek naszych klentów, a niezdecowanym zapewniamy pomoc i doradztwo. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja naszych klientów, dlatego wykorzystujemy najlepszej jakości materiały i gwarantujemy niepowtarzalność strojów.

Specjalizujemy się w szyciu strojów góralskich. Wykorzystujemy haft maszynowy oraz tkaniny regionalne, na przykład tybety. Wykorzystujemy wzory tradycyjnie, a także podążając za trendami, stwarzamy te nowatorskie. Oferujemy Pańswu szycie kompletnych strojów góralskich, a także poszczególnych elementów: koszul, spódnic, gorsetów, pasów.


Zajmujemy się również dekoracją wnętrz. Szyjemy zasłony i firany. Zapewniamy Państwu doradztwo w stylistyce okien oparte wieloletnim doświadczeniem. Dostosowujemy się do charakterystyki wnętrz oraz wymiarów okien i przygotowywujemy propozycje ich dekoracji. W naszej ofercie znajduje się pomiar i montaż firan i zasłon.

Oferujemy Państwu możliwość wyboru firan spośród licznych wzorów, lecz także zapewniamy zakup innych, by w pełni spełnić Państwa oczekiwania. W naszej ofercie znajdują się rolety, firany z doszywaną gipiurą, firany podpinane, lambrekiny, zasłony wzorzyste, zasłony haftowane i wiele innych produktów, które zwykłe wnętrze przeobrażą w stylowe i wykwintne lokum.


W naszej ofercie znajduje się też haft komputetowy, będący najbardziej luksusowym i trwałym sposobem znakowania. Proponujemy Państwu haft na ubraniach, w tym także haftowanie motywów góralskich. Oferujemy także haft logo firmy, karczmy, pensjonatu, hotelu na ręcznikach, pościelach, krawatach, kitlach kucharskich i innych przedmiotach. Gwarantujemy profesjonalny haft każego wzoru.

keyboard_arrow_up